Štýrsko - Aparthotel*** Schladming - Roohrmoos Untertal


Styl a atmosféra hotelu

Hotel leží v západní části rakouského Štýrska, v oblasti Dachstein Tauern, Rohrmoos/Schladming, na planině v nadmořské výšce 960 m n. m. Ideální pro rodiny s dětmi, perfektně připravený program pro děti. V zimě je to 5 minut ke sjezdovkám Roohrmoos Untertal-Hauserkaibling. Vaše auto má dovolenou. V blízkosti je lyžařská škola. Prodej skipasů v hotelu. V létě - slevová karta Schladming Dachstein Sommercard v ceně.

Vybavení a zvláštnosti hotelu

V hotelu jsou k dispozici dvoulůžkové pokoje se snídaní nebo apartmány s možností snídaně. Kompletně vybavené apartmány jsou prostorově velkorysé (55 - 75 m2, 4 - 6 lůžek s možností přistýlky, každý má 2 - 3 ložnice, vybavenou kuchyň, obývací pokoj, vlastní sociální zařízení, terasu nebo balkón, ložní prádlo, ručníky) a dávají nejlepší předpoklad pro příjemně strávenou dovolenou. Při příjezdu dostanete informace a i tipy na výlety.

Dále zde najdete restauraci, osobní výtah, sušičku bot, aqua vital island (vnitřní bazén 30st., parní lázně, sauna), VŠE PRO DĚTI: dětský nábytek (dětská postýlka, židlička, podložka do postýlky), dětské hřiště, dětská Mickey Mouse herna, minigolf, stolní tenis, dětská party, jízdy na ponících, malování. Schladming Dachstein Sommercard (v ceně pobytu) - letní karta zahrnující širokou škálu programů: kulturní akce, muzea, zábava, sport (bazény), doprava (busy, lanovky), speciální atrakce pro děti. Nordic walking.

Cena

Pro zjištění dostupnosti tohoto ubytování a aktuální ceny nás, prosím, kontaktujte.

Další detaily a doporučení

Možnost mnoha restaurací v blízkosti v centru obce Roohrmoos Untertal.

Herna Bazén Snídaňová místnost

Blumen apartements Hochwurzen aparetementsBerg apartements Dvoulůžkový pokoj Planai apartements See apartements

Kontakty

Tel.:(+420) 603 71 31 85
Email: info@ckneon.cz

Rychlá poptávka

Jméno a příjmení*
Telefon*
E-mail*
Dodatečné info
Povinné položky jsou označené *, po odeslání se zobrazí potvrzení, jinak formulář překontrolujte.

* Souhlasím s obchodními podmínkami a s poskytnutím osobních údajů.
nahoru