Salcbursko - Bad Hofgastein - stylový hotel garni


Styl a atmosféra hotelu

Stylový hotel garni se sluneční terasou leží v klidné lázeňské zóně Bad Hofgastein (Salcbursko) na Pyrkerstrasse a je dobře dosažitelný autem v každém ročním období. Má vlastní parkoviště. Hotel nabízí různé varianty pobytů a to i v kombinaci s lázeňskými procedurami.

Vybavení a zvláštnosti hotelu

Pěkně vybavené pokoje mají předsíň, koupelnu, ve které je sprcha nebo vana, WC, satelitní TV, telefon s přímou provolbou a s připojením na internet (za malý poplatek). Většina pokojů má balkon. Ráno vás očekává snídaně formou bufetu. Příjemné společenské místnosti a domácí knihovna s rozmanitou nabídkou jsou kdykoliv k dispozici. Možnost jednolůžkových pokojů.

Pro rodiny jsou možné tříllůžkové pokoje, v případě účasti menších dětí je možná pro 2. dítě přistýlka nebo dětská postýlka. V případě účasti starších dětí obdržíte samostatné pokoje vedle sebe, dětský pokoj se slevou.

V teplém období je pro hosty k dispozici louka s lehátky k opalování a k odpočinku.
Hotel má domácí taxi. Od počátku prosince je hostům v době od 10 do 22 hod. k dispozici nový zimní stadion Alpenarena. Vstup je zdarma.

K termálním lázním je to 5 minut pěšky. Nedaleko hotelu jsou další restaurace vč. stylové italské restaurace.
Městský autobus a skibus má stanici před domem a dopraví Vás až k lanovkám Schlossalmbahn. Odtud jedou další skibusy do Dorfgasteinu, Bad Gasteinu, Angertalu a Sportgasteinu. Majitelé skipasu mají dopravu zdarma. Jízdní řád je k dispozici vpenzionu.
V ceně pobytu je vždy slevová karta Gasteiner Sommer Card a Winter Card (umožňuje získání 10 - 50% z ceny nebo bezplatné vstupy)

V CK lze dokoupit slevovou Salcbuskou kartu na 6 dní za 3190 Kč pro 2 osoby. Salcburská karta umožňuje vstup zdarma na 190 výletních cílů.

Cena

Na vyžádání podle termínu.

Místní taxa se platí hotově 2 EUR/den, pouze od 15ti let.

Další detaily a doporučení

Pokoj v hotelu Snídaně - bufet Recepce
Starobylá komoda na chodbě hotelu Termální lázně Alpentherme Bad Hofgastein Garni hotel v létě

Kontakty

Tel.:(+420) 603 71 31 85
Email: info@ckneon.cz

Rychlá poptávka

Jméno a příjmení*
Telefon*
E-mail*
Dodatečné info
Povinné položky jsou označené *, po odeslání se zobrazí potvrzení, jinak formulář překontrolujte.

* Souhlasím s obchodními podmínkami a s poskytnutím osobních údajů.
nahoru