Tranzitní ubytování

Šetřete si své zdraví a využijte příjemné nejen tranzitní ubytování, ale i delší ubytování (na dovolenou, na služební cestu...)! Řidiči často přeceňují své síly a snaží se dojet i ve vedrech a dopravních zácpách na jeden zátah až k cíli cesty. Doporučujeme odpočinek přibližně v polovině cesty.

Postup při zajištění ubytování:

  • Zavolejte na  603 71 31 85 nebo na 2 333 80 128.
  • Ihned nebo v dohodnutém čase (pak jsme s Vámi na telefonu a přímo vybíráte z našich návrhů) ověříme volné kapacity na vaší trase kamkoliv po Evropě.
  • Z aktuální nabídky si vyberete cenu ubytování v kategorii * až **** (tyto bývají  někdy v akci za cenu***). Ceny ve dvoulůžkovém pokoji jsou od  50€ (někde  i vč. snídaně)  dle aktuální nabídky.
  • Nahlásíte jména a příjmení účastníků, váš email a telefonní číslo resp. fax. Pro garantovanou rezervaci požadují některé hotely číslo a platnost vaší platební karty.Někdy je třeba uhradit zálohu.
  • Sdělíme vám, do kdy můžete vaši rezervaci zrušit bezplatně. POZOR! U některých hotelů není bezplatné zrušení možné.
  • Uhradíte rezervační poplatek 600 Kč+21% DPH v CK NEON (je plátcem DPH) nebo rezervační poplatek 600 Kč, pokud ubytování zajišťuje CA Dr. F.Škvára Neon Active (není plátce DPH).
  • Po úhradě rezeračního poplatku obdžíte obratem emailem nebo faxem potvrzení o rezervaci s veškerými údaji.
  • Doplatek za ubytování se platí na místě v EUR.

Zde jsou uvedeny ukázky tranzitního ubytování v námi ověřených penzionech a hotelích:

Ukázky ubytování tranzitní

Česká Republika - Hotel Šumava

Česká Republika - Hotel Šumava

Umístění hotelu

Hotel a restaurace Šumava se nachází ve Vyšším Brodě, na trase České Budějovice - Český Krumlov - Bad Leonfelden - Linz; je vzdálen pouhé 4 km od hraničního přechodu Studánky (Weigetschlag) do Rakouska.

celý článek

Rakousko - hotel Kalsdorf ***

Rakousko - hotel Kalsdorf ***

Umístění hotelu

Hotel se nachází v Kalsdorfu, 5 km od exitu 194 „Kalsdorf“ dálnice A9 od Linze na Graz a 5 km od exitu 183 „Feldkirchen“ dálnice A2 od Vídně na Klagenfurt.

celý článek

Salcbursko - OEKOTEL Salcburk

Salcbursko - OEKOTEL Salcburk

Styl a atmosféra hotelu

Ubytování vhodné pro návštěvu Salcburku nebo výlety do oblasti Salcburska. Kvalitní ubytování za příznivou cenu v klidném prostředí nedaleko Salcburku. Příjemně zařízené pokoje s příslušenstvím. *** úroveň hotelů za cenu **hotelu.

celý článek

Štýrsko - tranzitní ubytování na statku Thermenland

Štýrsko - tranzitní ubytování na statku Thermenland

Umístění statku

Statek leží ve východním Štýrsku asi 40 km nad Grazem mezi termálními lázněmi Bad Blumau a léčebnými termálními lázněmi Bad Waltersdorf nedaleko dálnice E59.  Zde si můžete v klidu odpočinout a uvolnit se před další cestou na jih.

celý článek