Reference

Dopisy od našich klientů

"Mockrát Vám děkujeme za Vaší vstřícnost, ochotu a profesionální přístup při pořádání Vašich bezvadných zájezdů."

Vaši věrní účastníci zájezdu, Pavel Gerschon, zahradnická firma PLATAN


"Ráda bych chtěla poděkovat CK Neon, zejména paní Škvárové, za nezapomenutelný prodloužený víkend ve Vídni.  Byl to naprosto profesionálně zorganizovaný odpočinkový výlet, který jsem se rozhodla strávit se svou babičkou, která na něj od té doby neustále vzpomíná a byl to i v jejím věku nezapomenutelný zážitek. Tento výlet bych doporučila každému, kdo chce poznat Vídeň.  Díky CK Neon jsme měli vše zařízené - krásný hotel, úžasný zážitek ve Vídeňské opeře. Další doporučená místa jsme díky profesionalitě CK Neon navštívili bez problému."
"Také se nám velice líbí předvánoční parníky, které jsou vždy příjemné a samozřejmě nemohu opomenout i lyžařské zájezdy, které jsou vždy dobře zorganizované."

Petra Spěváčková


"Milá paní Škvárová,
s ubytováním v Salcburku jsem byla velmi spokojena.
Srdečně zdravím!"

Lucie Radková


"Dobrý den,
tak jsme se vrátili v pořádku z našeho pobytu na horách v Pruggernu, kde jsme byly moc spokojeni jak s ubytováním tak i s nádherným lyžováním a krásným počasím. Děkujeme za zprostředkování a těšíme se na další spolupráci za celou rodinu."

K. Holeček


"CK Neon doporučujeme, neboť vše, co je řečeno, platí. Přístup p. Škvárové k zákazníkům je nadstandartní (upřesňující emaily a telefonáty, předcházejících vlastnímu pobytu, poštou zaslané informační materiály o oblasti, kterou chcete navštívit). Nám  konkrétně nejvíce pomohly Salzburské karty, které nám p. Škvárová doporučila a zaslala domů. Díky nim jsme se nemuseli v našich aktivitách nijak omezovat, neboť vstupy – jinak hodně drahé – byly zdarma."

Děkujeme, Eva a Jiří Kuklovi


"Vážená paní Škvárová,
děkujeme moc za zprostředkování ubytování  u jezera Wolfgangsee v St. Gilgen u manželů Bichlerových. Manželé Bichlerovi jsou velice příjemní, ubytování u nich je v klidné části města, v původní výstavbě (to bylo "bezva"), snídaně na terase, s výhledem na jezero. Když jsme se večer vraceli na kolech a pán nás viděl, chodil nám otvírat garáž :-) :-):-). Paní se při snídani neustále ptala, jestli je vše v pořádku, jestli "máme dost" :-) :-):-).
Děkujeme moc za skvělou dovolenou :-)
Přejeme Vám vše dobré a hodně spokojených klientů."

Jájina a Libor Vašátkovi


Napsali o nás

Ocenění

  • Certifikát člena Klubu Desátníků (udělováno subjektům, které působí v cestovním ruchu 10 a více let): certifikát (pdf)
  • Podnikatel roku 2004 a 2005 MČ Praha 7:

Podnikatel roku 2004 Podnikatel roku 2005

Odborný garant pro

  • CK Travelmania
  • CK Bavaria

Firemní zájezdy, školení a rekreace zaměstnanců pro

Mareš Partners, sdružení advokátů, Židovská obec Ústí nad Labem, Spark Air Tickets s.r.o., cestovní agentura Jana Pinková, Dobříš

Kontakty

Tel.: (+420) 603 71 31 85
Email: info@ckneon.cz


Firemní zájezdy, školení a rekreace zaměstnanců

acort
asociace sester
Baxi
BMG
Bobcat
centra
Česká centra
Concordia
čsob
dalkia
Essilor
eurotec-jpg
Eurotel
Fakulta stavební
Fine travel
Geco
Glaxo smith kline
gmbh
gymnasium-nad-stolou-jpg
Imagelab
img-1-aspx
Johnson
kapitan
komise cenné papíry
Konhefr
Kopriva
Křest gymnasium
MCDonalds
media4web
min obrany
min zahr veci
min živ prost
MS architekti
Navona
oA dušní
pricewaters
Purum
Skanska
Sklářské stroje Znojmo
SPŠ Smíchov
Stuio fontána
Topinka
Travelmania
Yamamouchi
Židovská obec ústí