Reference

Dopisy od našich klientů

Dobrý den, paní Škvárová,
byl to nádherný výlet pro všechny! Jediné, čeho jsem litovala, že jsem nevzala sobě ani synovi kraťasy. :-)
Počasí v Kaprunu bylo nádherné a až letní teploty. A nahoře na Kitzsteinhornu to samé. Já s taťkou lyžovala, přítel se synem byli v Tauern Spa a večer jsme vždy šli na večeři a seděli na zahrádkách restaurací v tričkách! Prostě zážitek maximální!
Hotel Martini byl také perfektní. Pan Eisl se o všechny a všechno skvěle staral. Opravdu jsme byli nadšeni a už plánujeme, kdy se tam vrátíme zase... :-)
Moc děkujeme za všechno a celkový nápad na tuto lokalitu!
Už o Vás referuji známým, kdyby někdy něco potřebovali s Rakouskem. :-)

Hezký den.
Monika Pavlicová


Dobrý den p. Škvárová, trošinku jsem čekala ale teď už vím, že Vaše pomoc při výběru dovolené byla naprosto bezkonkurenční. Dnes jsme se vrátili z dovolené na Šumavě a z klidným svědomím mohu říci, že té Vaší nasehala ani po kotníky, Váš přístup a ochota nám pomoci vybrat tu zprávnou lokalitu a nakonce vybrat tu nejlepší dovolenou by měla být pro všechny velikánským příkladem. Vybrala jste nám tu nejkrásnější lokalitu a to bezvedné a krásné ubytovaní a hlavně bezvadnou, milou a strašně moc ochotnou rodinu jako je rodina p. Wucherera. Myslím, že hodně našich pronajimatelů by se mělo u této rodiny hodně co učit. Ještě jednou velikánské díky Vám za krásnou a příjemnou dovolenou a budeme se těšit na další spoluipráci. Na každém kroku Vás chválím a přiznám se že jsem už na Vaši Ck a hlavně na Vás jsem už rozdala hodně kontaktů. Moc za Vše děkujeme.

Brožovi


Dobrý den,
chtěl jsem Vám moc a moc poděkovat. Ubytování moc hezké, paní domácí opravdu velice příjemná a starostlivá, prostě super. Pouze počasí nám úplně nevyšlo, každý den pršelo a bylo i 12 stupňů, ale i chvilky sluníčka se objevily. Každopádně mockrát děkuji a pokud bych mohl někam napsat recenzi nebo doporučení, tak Vás určitě moc rád doporučím, protože Vaše služby byly opravdu luxusní.
Mockrát děkuji a budu doufat, že si to příští rok zopakujeme. Jakmile bych věděl termín, opět bych Vás kontaktoval.
Hezký den a děkuji!!!

Zdeněk Dvořák


Tímto bych Vám z celého srdce ráda poděkovala za zprostředkování a zajištění pobytu v malebném městečku St. Gilgen u manželů Bichlerových. Vše mělo velký půvab, majitelé velice milí a ochotní i přes moji jazykovou bariéru (rozumím, ale domluvím se jen heslovitě). Podařilo se mi tímto splnit sen mých rodičů, o společném stráveném čase v neopakovatelné době adventu právě v této lokalitě. Musím uznat, že se jednalo o jednu z nejkrásnějších dovolených a zážitků, jaké jsem doposud měla. A určitě tak mohu mluvit za celou rodinu. Velice by nás těšilo, pokud bychom se na Vás mohli obrátit i v příštích obdobích.

Adéla a Pavel Šimákovi


Dobrý den paní Škvárová,
Mnohokrát Vám děkujeme za skvělé doporučení dovolené v Hinterstoderu.
Byli jsme maximálně spokojení se vším. :-) Perfektní ubytování. Majitelé velice příjemní :-)
Jsme opravdu nadšení. Byl to príma týden.
S pozdravem
Beata a Viktor Pavlíčkoví


Dobrý den paní Škvárová,
moc jsem Vám chtěla poděkovat za výběr dovolené. Všem doporučuji Vaše služby.  Moc jsme si s manželem užili pobyt v Bad Hofgasteinu v rodinném pensionu, kde jsme měli krásný apartmán.
Nejenom, že jste nám zajistila ubytování, ale i pojištění a zároveň i doporučila spousty výletů s podrobným popisem lokality.
Je fajn užít si dovolenou dle svých představ a přitom vidět co možná nejvíce z vybrané oblasti.
Ještě jednou děkujeme za Vaše profesionální služby a doufáme, že to nebyla poslední dovolená s Vaší cestovní kanceláří.
S pozdravem.
Edita a Roman Navrátilovi


Vážená paní Škvárová,
velice děkujeme za ubytování, všechno bylo v nejlepším pořádku. Pěkné klidné místo.
Zdraví
Irena Holbová


"Vážená paní Škvárová,
děkujeme za zprostředkování pobytu v Pruggererhof. Velice se nám tam líbilo. Personál byl moc ochotný, strava byla výborná a ubytování také. Ještě jednou srdečně děkujeme."

Teissigovi


"Dobrý den, paní Škvárová,
děkujeme Vám za příjemně prožité tři dny v předvánoční Vídni. Byli jsme velice spokojeni jak s kvalitou ubytování v hotelu Bellevue,  tak samozřejmě se službami, které poskytovala Vaše cestovní kancelář. Velice rádi se ještě někdy v budoucnu zúčastníme podobného zájezdu."

Vlaďka Kozáková a Jiří Kratochvíl


"Ještě jednou moc děkujeme za zprostředkování krásného výletu do Vídně a těšíme se na další spolupráci s Vaší CK. Moc si vážíme toho, že i v dnešní době funguje takto seriózní CK jako je ta Vaše. Přejeme Vám proto hodně osobních i podnikatelských úspěchů."

Jana Závrská a Olga Vlastíková, SBD Česká Lípa


Napsali o nás

Ocenění

  • Certifikát člena Klubu Desátníků (udělováno subjektům, které působí v cestovním ruchu 10 a více let): certifikát (pdf)
  • Podnikatel roku 2004 a 2005 MČ Praha 7:

Podnikatel roku 2004 Podnikatel roku 2005

Odborný garant pro

  • CK Travelmania
  • CK Bavaria

Firemní zájezdy, školení a rekreace zaměstnanců pro

Mareš Partners, sdružení advokátů, Židovská obec Ústí nad Labem, Spark Air Tickets s.r.o., cestovní agentura Jana Pinková, Dobříš

Kontakty

Tel.: (+420) 603 71 31 85
Email: info@ckneon.cz


Firemní zájezdy, školení a rekreace zaměstnanců

acort
asociace sester
Baxi
BMG
Bobcat
centra
Česká centra
Concordia
čsob
dalkia
Essilor
eurotec-jpg
Eurotel
Fakulta stavební
Fine travel
Geco
Glaxo smith kline
gmbh
gymnasium-nad-stolou-jpg
Imagelab
img-1-aspx
Johnson
kapitan
komise cenné papíry
Konhefr
Kopriva
Křest gymnasium
MCDonalds
media4web
min obrany
min zahr veci
min živ prost
MS architekti
Navona
oA dušní
pricewaters
Purum
Skanska
Sklářské stroje Znojmo
SPŠ Smíchov
Stuio fontána
Topinka
Travelmania
Yamamouchi
Židovská obec ústí